Event 1 Juvenile ½ Lap Time Trial Freewheel
Rider Club Time
1 Jamie Ridehalgh Aire valley Rt 22.17
2 Alex Ridehalgh Aire valley Rt 25.33
3 Harry Hunt East Bradford CC 25.35
4 Hannah Banks East Bradford CC
Event 2  Freewheel Group A,B,C
Rider Club
1 Finlay schofield 36.92
2 Megan Cullen Otley CC 42.46
3 Aidan Holmes Leeds mercury
4 Paul Asquith East Bradford CC
Event3 Freewheel Group D,E
Rider Club
1 Alex Ridehalgh Aire Valley RT 47.17
2 Harry Hunt East Bradford CC
3 Robyn Swainston WRTL
4 Joe Pidcock Aire Valley RT
Event 4 Freewheel Group F scratch 1/2 Lap
Rider Club
1 Lucy Cullen Otley CC
2 Edward Swainston WRTL
3 Melanie Clark
4 Sally Asquith East Bradford CC
Event 5 Fixed Wheel Group 4 2Lap Block Handicap
Rider Club
1 Luke Banks East Bradford CC
2 Joe Parker East Bradford CC
3 Mike Workman
4
Event 6 Fixed Wheel 6 Lap Block Handicap
Rider Club
1 Jack Duffy East Bradford CC 4.21.39
2 Tom Rotherham Sport City Velo 4.21.93
3 Matthew Holmes Leeds mercury 4.28
4 James Cullen Otley CC
Event 7 Free Wheel 500m Handicap DEF
Rider Club
1 Alex Ridehalgh Aire Valley RT
2 Edward Swainston WRTL
3 Gaetan Stevens Triangle
4 Harry Hunt East Bradford CC
Event 8 Freewheel Handicap ABC
Rider Club
1 Jamie Ridehalgh Aire Valley RT 56.77
2 Hannah Banks East Bradford CC
3 Megan Cullen Otley CC
4 Tom Cullen Otley CC
Event 9 Fixed Handicap Heat 1 500
Rider Club
1 Chris Parker East Bradford CC 39.78
2 Luke Banks East Bradford CC
3 Jonathon Hunt East Bradford CC
4 Ryan Gee
Event 9 Fixed Wheel 500 Handicap heat 2
Rider Club
1 Tom Rotherham Sport City Velo 39.46
2 Matthew Holmes Leeds mercury 39.52
3 Chris Barnes Seacroft Wheelers
4 Mark Scatchard Otley CC
Event 10 Freewheel 500 Handicap DEF
Rider Club
1 Lucy Cullen Otley CC
2 Edward Swainston WRTL
3 Alex Ridehalgh Aire Valley RT
4 Gaetan Stevens Triangle
Event 11 Fixed Wheel Handicap Final
Rider Club
1 Tom Rotherham Sport City Velo 38.94
2 Luke Banks East Bradford CC
3 Chris Parker East Bradford CC
4 Matthew Holmes Leeds mercury
Event 12 Course De Primes For those not in Final
Rider Club TL Points
1 Jack Duffy East Bradford CC 3
2 David Stevens Triangle 1
3
4
Event 13 Freeheel 2Lap Scratch ABC
Rider Club
1 Jamie Ridehalgh Aire Valley RT 1.34.69
2 Hannah Banks East Bradford CC
3 Tom Cullen Otley CC
4 Paul Asquith East Bradford CC
Event 14 Fixed Wheel Devil Handicap
Rider Club
1 David Stevens Triangle
2 Tom Rotherham Sport City Velo
3 Matthew Holmes Leeds mercury
4
Event 15 Unknown Distance Fixed
Rider Club
1 David Stevens Triangle
2 Jack Duffy East Bradford CC
3 James Cullen Otley CC
4 Mark Scatchard Otley CC